Tel.: + 420 374 722 067 Mob.: +420 603 281 780
Drobečková navigace

Úvodní stránka > O společnosti

O společnosti

Naše stavební firma byla založena v polovině roku 1998. Na základě konzultací a dohod již před jejím založením získala ihned kvalitní techniky, strojníky a stavební dělníky v potřebných oborech. Technické a sociální zázemí měla firma pronajaté na několik let v areálu bývalé pily v Tachově. Již od začátku činnost byla firma vybavena potřebnými osvědčenými mechanizačními prostředky v míře odpovídající výrobní kapacitě. Firma má osvědčení o autorizaci na vodohospodářské stavby.

Po šesti letech úspěšné činnosti zakoupila firma několik budov s přilehlým pozemkem v areálu bývalých kasáren v Tachově. V průběhu několika let byl celý areál včetně hlavní budovy rekonstruován a celá firma zde již od roku 2009 sídlí. K dispozici jsou moderně vybavené kanceláře, šatny, umývárny, velká hala pro garážování a opravy mechanizačních prostředků, sklady materiálů, manipulační plochy apod.

Firma byla postupně dovybavena potřebnými mechanizačními prostředky. V případě potřeby některých speciálních strojů ( těžké rypadlo, velký jeřáb apod.) je jejich nasazení řešeno zapůjčením od spolupracujících firem. Drobné opravy mechanizace si provádí vlastní strojníci, jinak jsou zadávány opravy příslušným autorizovaným servisům.

Výrobní náplň firmy tvoří přibližně ve stejném poměru zakázky pro obce, pro občany a subdodávky pro větší firmy na rozsáhlejších zakázkách. Většinu zakázek realizuje firma vlastními prostředky, na některé práce (např. rozsáhlé plochy asfaltových podkladů a krytů) má stálé subdodavatele.

Součástí dodávek pro občany je i technická pomoc související s projektovou dokumentací a jednání s příslušnými orgány v průběhu stavby.

Snahou firmy je maximálně spokojený zákazník, který je podle nás nejlepší reklamou.